Машинная вышивка форум
З чистого аркуша - Версия для печати

+- Машинная вышивка форум "Городок" (http://designercity.in.ua)
+-- Форум: Галерея творчества (/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Форум: Персональные альбомы горожан (/forumdisplay.php?fid=82)
+--- Тема: З чистого аркуша (/showthread.php?tid=1465)

Страниц: 1 2 3 4

З чистого аркуша - dvoxi - 08-09-2018 09:36 PM

Настав час змінювати пріоритети. Протягом 4-х років з моменту втечі з Криму я перебувала в постійному пошуку роботи, то що було не влаштовувало, через рік після переїзду запропонували зайнятися масштабним проектом, який повинен був стати революційним у галузі сільського господарства, і ось коли практично все було вже зібрано в одне єдине ціле і залишалося тільки все це разом перевірити на практиці, справа зупинилася (((( Як завжди проблема вперлася в незаперечні обставини - наявність грошей, без яких ніяк і нікуди (((Тим часом мене не покидала думка, що я повинна працювати на себе, щоб не звинувачувати когось у відсутності зарплати, можливостей і тощо Варіантів чим зайнятися не так вже й багато. Займатися сільським господарством самим - немає землі, немає грошей взяти в оренду, цей варіант відпадав. Залишався варіант зайнятися якимось рукоділлям, але .... одна справа - для себе і близьких, інша справа - бізнес. Все життя захоплювалася вишивкою, в самих її різноманітних проявах, навчилася ручній вишивці, але це та-акий повільний процес.

В результаті пошуків стала знаходити справжні шедеври зроблені машиною, все більше і більше я втягувалася в магію машинної вишивки. І ось ідея стала набувати цілком реальних обрисів. І знову все вперлося в гроші. Де взяти гроші, щоб купити обладнання? Але тут як кажуть "Бог допомагає", коли я утвердилася в думці, що мені просто життєво необхідно зайнятися машинною вишивкою до нас в гості прийшли працівники соціального захисту і розповіли про Проект "Рука допомоги", участь в якому, дозволило б придбати те, що мені так необхідно для шиття і вишивання. Протягом місяця був написаний бізнес-план по створенню ательє-студії, через місяць був захист і отримано схвалення на отримання допомоги. Ще місяць болісних очікувань грошового переказу на рахунок продавців, які були на старті, і постійно тримали мене в тонусі)))) І ось цей день настав у мене вдома з'явилася "моя принадність", цілих 3! Вишівалочка, швейна красуня і оверлок. Плюс до вишівалочки був куплений компаньйон - ноутбук. Перегорнуто чергову сторінку життя і тепер починаю все з чистого аркуша. Час покаже наскільки мій вибір виявився правильним, а зараз головне не зупинятися і втілювати задумане в життя.

RE: З чистого аркуша - Zlatoshveyka - 08-14-2018 07:55 PM

Поздоровляю! Це справді чудово роза
Перший крок зроблено. Добрий старт. Як-то кажуть: "Дорога у тисячу миль починається з першого кроку".
Головне, що Ви знаєте, у якому напрямку розвиватись, недаремно ж бізнес-план складали)
А те, що будете займатися улюбленою справою - це подарунок долі.
"Ваші мрії - це плани Бога відносно Вас" ) А якщо так, то все у Вас вийде.
Успіхів Вам, натхнення та працездатності на усі Ваші плани!

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-14-2018 11:27 PM

Дякую!
Ось тепер це мої помічники
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

RE: З чистого аркуша - Zlatoshveyka - 08-16-2018 05:02 PM

Гарні помічники)
То Ви плануєте усе самій робити: і вишивати, й шити?
Це вже в Вас таке-собі особисте міни-ательє)
Хай Господь допомагає!
А я знов стверджуюсь у думці, що якщо людина по-справжньому бажає, то Вищі сили відгукуються та дають шанс. Може це й звучить трохи пафосно, але ж як це гарно)
Та хочу ще сказати, що Ваш приклад надихає на творчість та роботу. За що дякую, бо то краще якогось пенделя)

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-16-2018 06:46 PM

(08-16-2018 05:02 PM)Zlatoshveyka писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>Гарні помічники)
То Ви плануєте усе самій робити: і вишивати, й шити?
Це вже в Вас таке-собі особисте міни-ательє)
Хай Господь допомагає!
А я знов стверджуюсь у думці, що якщо людина по-справжньому бажає, то Вищі сили відгукуються та дають шанс. Може це й звучить трохи пафосно, але ж як це гарно)
Та хочу ще сказати, що Ваш приклад надихає на творчість та роботу. За що дякую, бо то краще якогось пенделя)
Дякую за побажання! Планую і шити й вишивати, зараз запускаємо проект на допомогу притулку для тварин, почала з екосумок з вишивкою

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-19-2018 09:54 PM

Ось ще одна вишивка на футболці доньки

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-22-2018 10:10 PM

Розробила перший в житті дизайн)))) лого притулку для тварин

RE: З чистого аркуша - vartamen - 08-22-2018 10:48 PM

Вітаю Вас. Хай вам щастить в ваших починаннях. З таким настроєм як у вас все буде добре.....

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-22-2018 11:00 PM

(08-22-2018 10:48 PM)vartamen писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>Вітаю Вас. Хай вам щастить в ваших починаннях. З таким настроєм як у вас все буде добре.....
Дуже дякуюIcon_smile

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-24-2018 01:47 PM

Зараз вишиваю на том, що є вдома))) Ось проба на вовняному трикотаже, дизайн мій по малюнку з інтернету

RE: З чистого аркуша - sati - 08-24-2018 04:13 PM

Дуже гарно вийшло. Ви користувались водорозчинною плівкою поверх трикотажу?

RE: З чистого аркуша - Ромчик - 08-24-2018 04:25 PM

dvoxi писал(а):доньки
красуня, дуже, дуже гарна)))

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-24-2018 05:43 PM

(08-24-2018 04:13 PM)sati писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>Дуже гарно вийшло. Ви користувались водорозчинною плівкою поверх трикотажу?
Ні, не користувалась, тільки відривний флизелин, але плівка потрібна, дрібни стежки провалюються

(08-24-2018 04:25 PM)Рома писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
dvoxi писал(а):доньки
красуня, дуже, дуже гарна)))
Дякую, я їй передам))

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 08-27-2018 11:24 PM

Завтра відправляю на передову

RE: З чистого аркуша - dvoxi - 09-01-2018 09:40 PM

Продовжую експерименти Vihivau1