Основные объявления
Правила форума Регистрация новичков Реклама на форуме Проблемы со входом Помочь форуму Партнеры форума Магазин дизайнов Тема для новичков

Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Машинна вишивка на принті.
Автор Сообщение
svitlya4ok Не на форуме
Пью чай с булкой

Рейтинг: 1
Сказал спасибо: 220
Поблагодарили 260 раз(а) в
71 сообщении(ях)
RE: Машинна вишивка на принті.
3. Файл в форматі dstвідкриваю впрограмі Ембірд.
    .
Після переводу в машинний формат в програмі MCE мене влаштовує хрестик, влаштовує порядок вишивки, неподобається те, що після кожної обрізки з’явлється 6 незрозумілих непотрібних стібків. Можливо цю проблему можна усунути в самій Мераї. Буду вдячна за підказки. Я забираю всі ці стібки в програмі Ембірд.

4.Після обробки в програмі Ембірд, відкриваю цей файл в редакторі Sew What Pro.

Продумую як краще виставити порядок вишивки кольорів і змінюю його у відповідності до свого плану.
Коли вже все готове до вишивки, звіряю розмір. Вираховую, що мені ще потрібно + 3%. Змінюю розмір і зберігаю файл у форматі своєї машинки (pes). <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

11-07-2016 10:46 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
 Сказали спасибо: Halynka , МиронЮля , Nobilisa
svitlya4ok Не на форуме
Пью чай с булкой

71 сообщении(ях)
Принт з вивороту по периметру промащую клеєм-олівцем і приклеюю до стабілізатора. Пропрасовую. Роблю мітку на середині майбутньої вишивки. Зап’ялюю стабілізатор з приклеєним принтом. По периметру п’ялець заколюю булавками.

Закріплюю п’яльця і виставляю лазер на мітку середини вишивки. Трасировкою перевіряю чи співпадають краї. Оскільки тканина принта в мене не закріплена нічим, крім клею, я закріпляю її рамкою. Рамка, крім того, показує наскільки точно виставлена вишивка. У мене вона проходить якраз по краю відмічених на принті клітинок.
Щоб уникнути зміщення хрестиків, швидкість виставляю невелику - 500ст., часом зільшуючи до 600, часом зменшуючи до 400 ( в мене на машинці швидкість регулюється тільки через 100ст.)
Відсканована вишивка

11-07-2016 11:28 PM
 Сказали спасибо: vesennja_ja , МиронЮля , vika.knp , llarisav , Nobilisa
Nobilisa Не на форуме
Захожу на огонек

Рейтинг: 0
Сказал спасибо: 202
Поблагодарили 117 раз(а) в
39 сообщении(ях)
ну ничёсе....в четырёх прогах проработать сначала, чтоб получить результат. Браво! Сколько ж мне ещё и ещё осваивать...

Красота – один из видов Гения, она еще выше Гения, ибо не требует понимания.Curtsey
01-23-2020 08:46 PM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
svitlya4ok Не на форуме
Пью чай с булкой

71 сообщении(ях)
Wink RE: Машинна вишивка на принті.
На той момент у мене ще не було програми Вілком. Зараз це все можу зробити набагато швидше і тільки в одній програмі Icon_smile
Але здобувався досвід в освоєнні програм і набувалися практичні навички у вишивці.
01-24-2020 08:39 PM
 Сказали спасибо: Томо4ка , Nobilisa
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)