Основные объявления
Правила форума Регистрация новичков Реклама на форуме Проблемы со входом Помочь форуму Партнеры форума Магазин дизайнов Тема для новичков

Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Створення геометричного дизайну Wilcom
Автор Сообщение
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

Рейтинг: 3
Сказал спасибо: 588
Поблагодарили 777 раз(а) в
190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
Створення геометричного дизайну Wilcom
Я щаслива власниця такої книжечки, років так 20 з місця на місце перекладась, дещо вишивалось з неї ручками і ось ця книжка дочекалась свого часу, коли стала справжнім скарбом. Кілька днів тому мене надихнула титульна сторінка і я вирішила перенести візерунок в машинний формат. мал1

СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ГЛАДДЮ в WILCOM
1. Налаштовую налаштування шаблону в форматі ЕМТ. В програмі wilcom.
а) Налаштовую сітку робочого столу 1мм на 1мм з прив’язкою до неї. мал2.
б) натискаєте ОК, сітка змінюється на нові задані розміри 1*1мм.
в) В новому дизайні з сіткою 1 на 1 створюю елементи - заготовки для подальшого використання при створенні дизайнів такого типу
мал3.

На даному етапі початок і кінець вишивки елементів не є важливим.(читайте весь текст). Зразу тут треба визначитись в кожному елементі з напрямком стібків.
г) виставляю авто спліт так, щоб не робило розбивку на менші стібки в разі потреби більших елементів
мал4.

д) Коли всі налаштування зроблені цей шаблон зберігаю в форматі ЕМТ. мал5
Вас закине зберегти шаблон в папку шаблонів, підписуєте припустимо полтавська гладь, зберігаєте і у Вас готовий шаблончик.
мал6.
Щоб зайти в свій шаблон, в програмі : заходите
мал6(1).

файл, новий(NEW), відкриється перелік шаблонів,вибираєте полтавська гладь
мал7,мал8.
натискаєте ОК.
е) Всі додаткові налаштування відносно даного виду дизайну в відповідному шаблоні (полтавська гладь, форматі ЕМТ) здійснюєте через «зберегти як» в форматі ЕМТ.
є) Далі створюєте дизайн на свій смак та вподобання. Все відбувається приблизно як з хрестиком, тільки тут треба копіювати та вставляти кожний елемент або вже готовий елемент з маленьких елементів.(скріпи відповідні вставити).Все буде вставлятись по вершинах сітки ( проекспериментуйте з прив’язкою до сітки і без прив’язки, побачите різницю).
ж) Я кожний свій проміжний дизайн зберігаю для попередження та виправлення помилок.
з) Коли створила свій дизайн, ще кілька разів перевіряю по рисунку на виявлення недомальовок та на симетричність, якщо вимагає візерунок. Ось все готово для вишивки, тепер необхідно зробити так, щоб все вишивалось без сачків та перетяжок. Виділяю весь дизайн та натискаю кнопку бранчинг. За допомогою цієї функції вишивка оцифровується в один об’єкт без сачків та протяжок. Після цієї маніпуляції виставляєте початок та кінець вишивки там де Вам необхідно.
Зберігаєте в форматі ЕМВ, потім собі зберігаєте в форматі , який розпізнає ваша вишивальна машина.

PS. Це винятково мій метод, можливо він не є досконалим, можливо хтось думає та робить якось по іншому. В кого є, щось додати будь ласка , додавайте.

А це те, що я створила.

Прикрепления Изображения

(Последний раз сообщение было отредактировано 07-10-2018 в 10:17 PM, отредактировал пользователь vivaia.)
07-10-2018 10:16 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
 Сказали спасибо: olena , agucha , Рома , Bella , proknat , kvitchasta , Lucia
agucha Не на форуме
Строю домик

Рейтинг: 14
Сказал спасибо: 6080
Поблагодарили 4686 раз(а) в
837 сообщении(ях)

Бриллиант Premier Rose/Первая роза Рукодельница Мастер форума Автор МК/Дизайнер
RE: Створення геометричного дизайну Wilcom
Я працюю аналогічно до етапу бранчингу. Бранчинг не застосовую ніколи, порядок вишивки продумую сама і початок-кінець задаю вручну. Так у мене повний і абсолютний контроль над дизайном, що дає змогу гарантувати його якість.
Плюс крок сітки у мене інший.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 07-11-2018 в 12:06 AM, отредактировал пользователь agucha.)
07-11-2018 12:05 AM
 Сказали спасибо: vivaia , olena , proknat , dvoxi , kvitchasta
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
agucha сітка це справа індивідуальна,на рахунок бранчинга теж(він значно спрощує роботу).
07-11-2018 08:20 AM
 Сказали спасибо: olena , proknat , kvitchasta
agucha Не на форуме
Строю домик

837 сообщении(ях)

Щодо сітки не згідна, сітка — це не питання смаку чи зручності, а питання співмірності зі старовинними орнаментами. Полотно 10 ниточок на 1 см рідко застосовувалося на сорочки, бо було не тонким. Середня щільність сорочкового по всій Україні — 12-14 ниточок у см, а тонкого — ще менше, тому сітка має бути 0,7-0,8 аби орнаменти були схожі на давні, а не змасштабовані, як зараз часто роблять. А от як вийти з ситуації з надто малими стібками при такій сітці — це вже інше питання.
Щодо бранчингу зараз сперечатися не буду, бо на дизайнах з такою кількістю великих об’єктів не пробувала. Може й справді все нормально, треба проганяти в емуляторі і дивитися. Працювала з ним на строчках. То коли з’єднуєш 3-5 строчок — ще коректно, коли більше — з’являються зайві проходи і дизайн перетворюється в тихий жах.
Етап упорядкування справді займає значно більше часу, ніж складання з елементів, тому бранчинг спрощує і прискорює. Але треба дуже уважно стежити, що отримуємо на виході.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 07-11-2018 в 11:04 AM, отредактировал пользователь agucha.)
07-11-2018 10:47 AM
 Сказали спасибо: olena , Мрійниця , Bella , vivaia , proknat , kvitchasta , dvoxi
svitlya4ok Не на форуме
Пью чай с булкой

Рейтинг: 1
Сказал спасибо: 222
Поблагодарили 271 раз(а) в
74 сообщении(ях)
На рахунок бранчингу, я підтримую Наталю. Краще зробити вручну, продумавши порядок вишивки і початок/кінець. Що стосується конкретно цього дизайну, бранчинг можна використовувати, але не до всього дизайну одразу. Я б виділила умовно декілька невеликих елементів дизайну, які періодично повторються. Для таких елементів застосувала бранчинг ( при цьому слідкуючи, як це впливає на якість дизайну і кількість стібків). Уже з таких елементів створила рапорт, згупувала. Потім, копіюючи рапорти, нарощуємо необхідну довжину/висоту дизайну.
07-11-2018 02:03 PM
 Сказали спасибо: Bella , agucha , olena , vivaia , proknat
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
В даному описі бранчинг як один з варіантів створення, буду мати час опишу як роблю іншим способом. Погоджуюсь контролювати початок і кінець важливо. В інших варіантах торхи треба часу на всі елементи- заготовки , їх я ще недокінця зробила(вдосконалила) , тому поділилась поки цим способом, можливо хтось і цим можливо скорисиається. Дякую за підказки та доповнення.
07-12-2018 11:39 AM
 Сказали спасибо: olena , Рома , agucha , proknat , kvitchasta , dvoxi
Рома Не на форуме
Администратор

Сказал спасибо: 5615
Поблагодарили 13715 раз(а) в
3907 сообщении(ях)
Дуже вдячний за таку тему, це моя мрія мати побільше корисних такого роду тем. ))

secundum fidem vestram fiat vobis
07-12-2018 12:10 PM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
 Сказали спасибо: agucha , olena , svitlya4ok , vivaia , kvitchasta , dvoxi
kvitchasta Не на форуме
Решаю задержаться

Сказал спасибо: 639
Поблагодарили 458 раз(а) в
71 сообщении(ях)
Цікаво було б знати, які інструменти використовують для створення таких дрібних об'єктів: інструмент "комплексное заполнение, острые углы, сатин" чи інструмент Input A. Чи є принципова різниця в них?
Прочитала таку інформацію, що в програмі Вілком можна редагувати готовий дизайн. Чи можна відредагувати кути в готовому дизайні ( змінити їх на "покрытый угол" чи "скошеный угол"). Нажаль не можу спробувати , бо не маю програми. Дякую за відповідь.
07-12-2018 09:05 PM
 Сказали спасибо: vivaia
svitlya4ok Не на форуме
Пью чай с булкой

Сказал спасибо: 222
Поблагодарили 271 раз(а) в
74 сообщении(ях)
(07-12-2018 09:05 PM)kvitchasta писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>Прочитала таку інформацію, що в програмі Вілком можна редагувати готовий дизайн. Чи можна відредагувати кути в готовому дизайні ( змінити їх на "покрытый угол" чи "скошеный угол"). Нажаль не можу спробувати , бо не маю програми. Дякую за відповідь.

В програмі Вілком можна редагувати готовий дизайн, якщо він був створений в цій же програмі та збережений в форматі .EMB. Це стосується і редагування кутів в готовому дизайні. Якщо дизайн в стібковому форматі (готовому для вишивки) і є потреба редагувати його в програмі Вілком, то краще, використовуючи цей дизайн як зразок, "перемалювати" його в Вілком. Зберегти в форматі .EMB. Тоді, при потребі, його в будь який момент можна буде редагувати без втрати якості.
07-12-2018 09:41 PM
 Сказали спасибо: agucha , vivaia , kvitchasta
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
(07-12-2018 09:05 PM)kvitchasta писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>Цікаво було б знати, які інструменти використовують для створення таких дрібних об'єктів: інструмент "комплексное заполнение, острые углы, сатин" чи інструмент Input A. Чи є принципова різниця в них?
Прочитала таку інформацію, що в програмі Вілком можна редагувати готовий дизайн. Чи можна відредагувати кути в готовому дизайні ( змінити їх на "покрытый угол" чи "скошеный угол"). Нажаль не можу спробувати , бо не маю програми. Дякую за відповідь.

я свої елементи робила за допомогою інструмента COMPLEX FILL, елемент квадратик з круглим отвором за допомогою кількох операцій (1. полігоном малюю квадрат, поті полігоном малюю в центрі квадрата коло , виділяю і натискаю функцію combine - утворюється квадратик з дірочкою, stitch angles (напрямок стібків) виставляю напрямок за бажанням, але, вже цей елемент буде визначатись зроблений fusion fill, якщо переформатувати в COMPLEX FILL автоматично поміняється напрямок стібків( проексперементуйте і все зрозумієте).
07-13-2018 12:29 AM
 Сказали спасибо: olena , agucha , kvitchasta
agucha Не на форуме
Строю домик

837 сообщении(ях)

Я користувалася Інпут А + підстрочка по краю в крупніших елементах, це дає змогу зберегти чіткі контури. В дрібних -- без підстрочки.

Наталія
07-13-2018 10:59 PM
 Сказали спасибо: olena , kvitchasta , vivaia
kvitchasta Не на форуме
Решаю задержаться

Сказал спасибо: 639
Поблагодарили 458 раз(а) в
71 сообщении(ях)
Як на мою думку, можливо, ви мене будете виправляти. Можна застосовувати два інструменти Інпут А і COMPLEX FILL. У COMPLEX FILL завжди є підстрочка під стібками, а в Інпут А підстрочки немає або її можна поставити. Тому, якщо необхідно зробити об'єкти з не плотним застилом, а рідким ( коли стібки вишиваються тільки в один шар) це для імітації ручної вишивки - то я б застосувала інструмент Інпут А, бо при рідкому застилі буде видно підстрочка.
(Последний раз сообщение было отредактировано 07-14-2018 в 09:26 AM, отредактировал пользователь kvitchasta.)
07-14-2018 09:23 AM
 Сказали спасибо: vivaia , olena
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
як на мене головне, щоб було і зручно робити і в разі потреби коректувати,і найважливіше зовнішній вигляд. "на вкус и цвет товарищей нет" також як я розумію, чітких правил (якихось ТУ або ГОСТів стосовно дизайнів нема, так, що все в наших руках і головах, в кого, що в мозку робиться. Мабудь всі методи і способи підходять для досягнення певного результату.
07-14-2018 09:34 PM
 Сказали спасибо: kvitchasta , olena , svitlya4ok , agucha
agucha Не на форуме
Строю домик

837 сообщении(ях)

vivaia писал(а):як на мене головне, щоб було і зручно робити і в разі потреби коректувати
100%

kvitchasta писал(а):У COMPLEX FILL завжди є підстрочка під стібками
Наскільки пригадую, і в COMPLEX FILL можна ставити або відключати підстрочку. Вілком -- взагалі дуже гнучка програма.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 07-15-2018 в 03:42 PM, отредактировал пользователь agucha.)
07-15-2018 03:40 PM
 Сказали спасибо: olena , kvitchasta , vivaia
vivaia Не на форуме
люблю рукоділля

190 сообщении(ях)

Автор МК/Дизайнер
СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ПОЛТАВСЬКА ГЛАДЬ в WILCOM
Мій метод № 2.
Перший метод описаний вище.
1) Відкриваємо шаблон «полтавська гладь» сітку можна зробити 1на1, 2на 2, 3на
3, 4на4 кому як до вподоби.
2) Для цього методу створення полтавської гладі роблю заготовки(Motif run)
3) За допомогою цих заготовок дуже просто створити любий орнамент такого типу.
Правильно зроблений мотив і протяжок нема.

Прикрепления Изображения

08-14-2018 08:54 PM
 Сказали спасибо: Рома , olena , valentinka , kvitchasta , svitlya4ok , proknat
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)