Основные объявления
Правила форума Регистрация новичков Реклама на форуме Проблемы со входом Помочь форуму Партнеры форума Магазин дизайнов Тема для новичков

Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 4 - Средняя оценка: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Husqvarna Designer Topaz 30 vs Topaz 50
Автор Сообщение
Ромчик Не на форуме
Администратор

Рейтинг: 15
Сказал спасибо: 5707
Поблагодарили 13978 раз(а) в
3973 сообщении(ях)
RE: Husqvarna Designer Topaz 30 vs Topaz 50
та десь у середньому, воно регулюється по ходу вишивки, підбираєш як нитка йде найлегше.

secundum fidem vestram fiat vobis
08-03-2020 09:02 AM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
алтаяр Не на форуме
Захожу на огонек

Рейтинг: 0
Сказал спасибо: 96
Поблагодарили 58 раз(а) в
21 сообщении(ях)
Добрий день. Ром шо я роблю нетак? Тяне нижню нитку на верх. Пружинку розігнув, провірив тяне. Потом найшов як на фото оригінал і розігнув так . совпало даже в пази де пружинки начало і кінець. Може десь підрегуліровать треба?
08-03-2020 11:43 AM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Ромчик Не на форуме
Администратор

Рейтинг: 15
Сказал спасибо: 5707
Поблагодарили 13978 раз(а) в
3973 сообщении(ях)
Та ніде крім пружинки, десь по середині виставити там трещотка спрацьовує. Нижню тягне вверх по іншій причині, чисти човник може набилось волокна і нитка не прижата нижня, або пропиляла у човнику канавку.

secundum fidem vestram fiat vobis
08-03-2020 03:25 PM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
 Сказали спасибо: алтаяр
алтаяр Не на форуме
Захожу на огонек

Рейтинг: 0
Сказал спасибо: 96
Поблагодарили 58 раз(а) в
21 сообщении(ях)
Вроді зробив. Пробне сам вишив Ну думаю на 4. Увечері жінка буде вишивать покаже добре чи ні. Зарядили на весіля своїм родичам вишивать і на одну вишивку жінкі і 10см женіху на воротнік недошили. Логічно у човнику немогло нічого зміниться, машинка вишивала чудово до останього без пружинки вишили тещі, ідеально. І тут я відремонтувать рішив. А тепер попорядку. Розібрав повністю бо пружинку так не вийняти, вийняв розмотав її і на місце поставив, попилососив ну і в деякі частини капнув масла. Удлінив проводки до цієї пружини і міркував як її винімать без розборки машини. Як неплотно корпуса прилягають то винімається наперед. Скрутив до кучі. І думаю просто забув поставить п образну пласмасову пластину яка стоїть зверху шпульодержатєля. Жінка сіла і каже щось не те но пару стежків прошили без пластіни вишивка сильно нижню нитку витягувала. Ду маю що учора нитка сама якось нятяжку змінила тіпа плаастінку трохи змістила. А я цілий день з верхньой ниткой провозивзя. Потом перечитав багато форумів і рішив провірить натяг нижньой нитки. Він був ослаблений. Підрігуліровав о диво пішло вишивать. При цьому у мене плюс пружинку можна мінять і відматувать за 5 хв відкручуючи два бола які держуть і третій що держе плату. Правда удлінить провода то не главне треба зробить пропил в середині машинки в пласмасі щоб виходило все наружу. Фото добавлю. Дякую Ром за допомогу     Пропил пласмаси зробив тонким паяльніком     Саморобна скоба з ссср сталі , край наложив холодной сварки щоб незаципалась нитка і відшліфував . Місяця два при каторжній роботі ніяких загусениць незробило. Треба замінити кругом на сссерні сталюки всі проволочки блистячі бо кругом такі запили як начебто нитки бігають по маслі.
(Последний раз сообщение было отредактировано 08-03-2020 в 04:20 PM, отредактировал пользователь алтаяр.)
08-03-2020 03:57 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
 Сказали спасибо: Ромчик
Создать ответ